چاپ بنر در تبریز

شهر تبریز مرکز آدربایجان شرقی در شمال غربی ایران قرار دارد . شهر تبریز به واسطه جاذبه های فرهنگی، گردشگری، صنعتی و اقتصادی از جایگاه ویژه ای در کشور برخوردار است. این جذابیت ها در کنار موقعیت جغرافیایی ویژه شهر تبریز و جمعیت آن باعث شده است تا شیوه زندگی مردم در شهر تبریز تغییر نماید. این تغییرات

چاپ بنر و چاپ بنر فوری با کیفیت بالا تبریز

برای استفاده از بنر تسلیت و تبریک در شهر تبریز، با وارد شدن به سایت تبریز چاپ و تماس با کارشناسان ما میتوانید سفارش خود در  چاپ بنر تبریز,چاپ بنر ارزان تبریز,بنر تسلیت تبریز,چاپ بنر تبریک تبریز,چاپ بنر تسلیت تبریز,قیمت چاپ بنر تسلیت تبریز ,سفارش بنر تسلیت تبریز,سفارش چاپ بنر تبریز,قیمت بنر فوری تبریز ,چاپ آنلاین بنر تبریز ,بنر فوری تبریک تبریز ,چاپ بنر تسلیت فوری تبریز,چاپ بنر ترحیم تبریز ,نرخ چاپ بنر تبریز در سایت تبریز چاپ به راحتی می توانید در کلیه مناطق شهر تبریز از خدمات چاپ بنر تبریز استفاده نمایید.

چاپ-بنر-تبریز

چاپ-بنر-تبریز

چاپ فوری انواع بنر تبریک و تسلیت در شهر تبریز

هوم سرویز به منظور ارایه خدمات مناسبتر در چاپ بنر با شناسایی و انتخاب بهترین مراکز چاپ بنر تبریز دسترسی به بنر تسلیت و تبریک تبریز و قیمت چاپ بنر فوری تبریز را تسهیل نموده است. این دسترسی برای کلیه ساکنین شهر تبریز در تبریز چاپ  ایجاد شده است تا با بررسی سوابق متخصصین و همیاران فعال در چاپ بنر تبریز ، متخصص مورد نظر را پس از بررسی نظرات سایر کاربران در شهر تبریز و همینطور مشاهده مدارک و سوابق همیاران تبریز در بنر تسلیت و تبریک انتخاب نمایند.
بهترین مرکز چاپ بنر تسلیت تبریز و چاپ بنر فوری کجاست؟ چاپ بنر تسلیت با قیمت بنر ارزان و هزینه بنر تسلیت و تبریک تبریز  مناسب را به تبریز چاپ بسپارید

تبریز چاپ به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در تبریز علاوه بر سرویس چاپ بنر تبریز و همچنین ارایه خدمات چاپ بنر فوری نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات مجالس و مهمانی ها ارائه می دهد که شامل نیروی پذیرایی خانم و مهماندار آقا از برترین شرکت خدمات و پذیرایی معتبر تبریز, تشریفات عروسی و تشریفات مجالس خصوصی با کمک موسسات تشریفات معتبر و حرفه ای تبریز, طراحی و دیزاین جشن تولد در خانه تبریز, خدمات عکاسی و فیلمبرداری مجالس و مهمانی ها تبریز, سفارش گل آنلاین توسط بهترین گلفروشی آنلاین معتبر تبریز, خدمات آشپزی در منزل تبریز می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت

چاپ بنر فوری، در سریعترین حالت بنر خود را تحویل بگیرید

چاپ بنر فوری یکی از مواردی است که برای مشتریان حائز اهمیت است . از این رو تبریز چاپ با بهره گیری از دستگاه اختصاصی چاپ بنر ، توانسته است تا در کمترین زمان ممکن و به صورت فوری ، چاپ بنر مشتریان را تحویل دهد.

چاپ بنر ارزان، قیمت چاپ بنر چند است؟

قیمت چاپ بنر بر اساس متر مربع قابل محاسبه است، در مجموعه تبریز چاپ، دو نوع کیفیت چاپ بنر وجود دارد. این دو نوع بنر از نظر جنس پارچه بنر یکسان هستند ولی کیفیت چاپ متفاوتی را به مشتری ارائه خواهند کرد. مشتریانی که به دنبال چاپ بنر ارزان هستند و کیفیت چاپ بنر در درجه دوم برای آنها قرار دارد، می توانند بنر نوع اول با قیمت پایین تر را انتخاب کنند. از روی دیگر اگر جزء افرادی هستید که کیفیت چاپ بنر برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است می توانید به چاپ بنر نوع دوم، با قیمت بالاتر (همچنان ارزان تر از سایرین) در تبریز چاپ فکر کنید.

چاپ-بنر-در-تبریز

چاپ-بنر-در-تبریز

خدمات چاپ بنر، چه خدماتی بر روی بنر می توان اجرا کرد؟

پس از چاپ بنر در تبریز چاپ شما می توانید با توجه به اینکه چگونه می خواهید بنر خود را نصب کنید، خدمات چاپ بنر خود را انتخاب کنید. در ادامه توضیح مختصری از ارائه این خدمات در اختیار شما قرار گرفته است.

پانچ کردن بنر

اگر می خواهید بنر خود را با طناب وصل کنید، پانچ کردن بنر را در قسمت سفارش انتخاب کنید. در این صورت تبریز چاپ با توجه به تعداد پانچی که برای بنر خود انتخاب کردید، بنر را پانچ کرده تا بتوانید به راحتی با طناب، بنر خود را نصب کنید.

لیفه کردن بنر

در بسیاری از مواقع، مشتریان می خواهند که یک چوب را از بالا و پایین بنر رد کنند و بنر خود را نصب کنند و یا در حالت دوم، می خواهند بنر را در داربست نصب کنند. در این حالت شما می توانید خدمات لیفه کردن بنر را انتخاب کنید.

در این حالت تبریز چاپ، بالا و پایین بنر را برای شما برگردانده و چسب می زند و شما می توانید از داخل آن چوب یا لوله داربست را رد کنید.

طراحی بنر، چه اصولی را باید رعایت کنیم؟

یکی از عواملی که باعث می شود تا کیفیت چاپ مطلوبی را در چاپ بنر بدست آورید، طراحی استاندارد و درست بنر است. از این رو برای ایجاد یک طراحی استاندارد، به نکاتی تخصصی اشاره خواهیم کرد. توجه داشته باشید که اگر گرافیست و یا طراح نیستید، نگران طراحی بنر خود نباشید، تبریز چاپ از صفر تا صد چاپ و طراحی بنر، در کنار شماست.

در طراحی بنر، مد رنگی می بایست حتما بر اساس CMYK باشد، و اگر از مد رنگی RGB استفاده شود، چاپ دچار مشکل خواهد شد. در مرحله دوم اگر از رنگ مشکی در طراحی استفاده می کنید می بایست اصطلاحا از مشکی چهار تا صد (کد رنگی: C=100, M=100, Y=100, K=100) استفاده شود. لازم بذکر است اگر از مشکی تک رنگ استفاده شود. چاپ بنر شما در قسمت های مشکی دچار خط خط و کمرنگ خواهد شد. (اگر قسمت هایی از عکس مشکی باشد مشکلی وجود نداره، زیرا معمولا مشکی داخل عکس ها بصورت پیشفرض از هر 4 کد رنگی به میزان قابل قبولی بهره می برد)

یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه ویژه ای کرد، سایز بنر و رزولوشن آن است. در دو سایز می توان یک بنر را طراحی کرد.

1- سایز واقعی: به طور مثال یک بنر 1 در 2 متر در ابعاد 100 در 200 سانتی متر طراحی می شود. (حجم فایل بالا می رود)

2- سایز یک دهم: در این حالت، بنر 1 در 2 متر در سایز 10 در 20 سانتی متر طراحی خواهد شد. (حجم فایل به مراتب کاهش می یابد)

لازم بذکر است طراحی یک دهم، برای مواردی که سایز بنر شما بزرگ است و باعث می شود تا فرآیند طراحی شما در نرم افزار های کامپیوتری کند شود، بسیار مفید است.

تذکر: اگر طرح خود را در سایز واقعی طراحی کردید، می بایست رزولوشن بنر شما 100 dpi باشد و اگر با سایز یک دهم طراحی کردید، از رزولوشن 300 dpi استفاده کنید. لازم بذکر است، کیفیت این دو نوع طراحی بنر بعد از چاپ به صورت یکسان است.

انواع چاپ بنر، در چه مواردی می توانیم بنر چاپ کنیم؟

در دنیای امروز چاپ بنر، کاربردهای فراوانی دارد و در موارد بسیار زیادی می تواند استفاده شود. در ادامه برخی کاربردهای رایج بنر در ایران را ذکر می کنیم.

چاپ بنر تسلیت

ارائه بنر تسلیت برای خانواده متوفی، به نشانه همدردی و عرض تسلیت، امروزه بسیار متقاضی دارد. از این رو تبریز چاپ در دو مدل افقی و عمودی، چاپ بنر تسلیت را برای مشتریان خود ارائه کرده است.

چاپ بنر حج

با چاپ بنر مکه می توانید به استقبال عزیزان خود بروید، احساس خوبی را به آنها انتقال دهید و برگشت آنان را از سرزمین وحی تبریک بگویید. تبریز چاپ در این حوزه طرح های متعددی را برای شما آماده چاپ کرده است.

چاپ بنر کربلا

دوستان و آشنایان خود را با چاپ بنر کربلا خوشحال و زیارت آنان را از کربلا و نجف تبریک بگویید. زیباترین طرح های بنر کربلا را می توانید در تبریز چاپ مشاهده کنید.

چاپ بنر خیر مقدم

اگر در همایش یا مراسم خاصی هستید و می خواهید میهمان های ویژه خود را خوش آمد گویید، چاپ بنر خیر مقدم می تواند راهگشای شما باشد. خاص ترین بنر های عرض تبریک و خیر مقدم را در تبریز چاپ مشاهده کنید.

چاپ بنر تولد، لحظه های زیبای خود را با برند تبریز چاپ تجربه کنید

یک از زیباترین لحظه ها برای هر شخص، تولد خودش یا عزیزانش است. امروزه مراسم تولد، با تفاوت های زیادی برگزار می شود. یک عکس زیبا از تولد، می تواند در سال های آینده، حس و حال خوبی را برای شما ایجاد کند. چاپ بنر تولد و نصب آن در پشت محل عکاسی می تواند جذابیت دوچندانی را برای تولد شما و عزیزانتان ایجاد کند. تبریز چاپ در این زمینه با دسته بندی طرح های تولد خود، آماده دریافت سفارشات شما، برای چاپ بنر تولد است.

چاپ بنر تبلیغاتی؛ با توجه به شغل مورد نظرخود، بنر سفارش دهید

تبریز چاپ برای صد ها شغل مختلف طرح های گرافیکی جذابی را برای چاپ بنر تبلیغاتی، آماده کرده است، از این رو می توانید برای ثبت سفارش بنر های تبلیغاتی در صنف کاری خود، با تبرز چاپ تماس گرفته تا طرح های متفاوتی از کسب و کار خود را برای سفارش چاپ بنر تبلیغاتی، مشاهده کنید.

چاپ بنر مناسبتی، مناسبت مورد نظر را انتخاب کنید و بنر خود را سفارش دهید

دنیایی از مناسبت ها در ایران وجود دارد. از شهادت ها و میلاد ائمه و امامان گرفته تا روزهای ملی همچون 13 آبان، عید نوروز، روز پزشک و …، از این رو تبریز چاپ برای همه این مناسبت ها طرح های متعددی را آماده کرده است تا بتوانید مطابق با میل خود سفارش بنر مناسبتی خود را ثبت کنید.

چاپ بنر استندی، با سازه فلزی، بنر خود را تحویل بگیرید

در بسیاری از مواقع مشتریان می خواهند بنر خود را در یک استند ایستاده تحویل بگیرند. تبریز چاپ در این مورد هم می تواند برای شما بنرهای استندی را آماده کند. بنر استندی در سایزهای 200 در 90 سانتی متری و 60 در 170 سانتی متر قابل ارائه خواهد بود.

چاپ بنر محرم

چاپ بنر محرم با کیفیت بالا در مجموعه تبریز چاپ با ضمانت کمترین قیمت چاپ بنر در ایران در طرح های مختلف انجام می شود .شما می توانید بنر های محرم خود را در سبک ها و مدل های مختلف به صورت فوری و ارزان چاپ کنید

عکس های محرم برای چاپ بنر

بیش از 1000 مدل طرح در مدل های :

  • عکس های پشت منبری محرم
  • عکس های سه بعدی محرم
  • عکس های اطلاع رسانی محرم
  • عکس های حضرت علی اصغر
  • عکس های محرم و کرونا
  • عکس های بیلبوردی محرم
  • عکس های کتیبه محرم
  • عکس های سردار سلیمانی و محرم
  • عکس های تایپوگرافی محرم
  • عکس های ایستگاه صلواتی محرم

جهت مشاهده عکس ها و نمونه طرح های محرم، فقط کافیست با شماره های دفتر تماس گرفته و درخواست سفارش طراحی خود را ثبت کنید.

چاپ بنر با قاب فنری، بنر خود را در یک قاب تحویل بگیرید

اگر می خواهید بنر خود را در یک قاب اداری و شکیل، بر روی دیوار مشاهده کنید. تبریز چاپ به شما چاپ بنر با قاب فنری را پیشنهاد می کند. شما می توانید قاب فنری با بنر را در سایز های پیشنهادی تبریز چاپ سفارش دهید.

چاپ بنر در تهران، غرب تهران، صادقیه و ارسال به کل کشور

مجموعه تبریز چاپ خدمات خود را در فضای کل کشور ارائه می کند. از این رو مشتریان می توانند کلیه محصولات خود را در سایت به صورت آنلاین یا تلفنی ثبت کنند و در سریعترین زمان ممکن سفارش خود را تحویل بگیرند.

لازم بذکر است توجه داشته باشید که اگر از اهالی خارج از محدوده تهران یا غرب تهران هستید ، زمان تحویل رسیدن بنر به شهر خود را به زمان آماده شدن محصول اضافه کنید .

محصولات مشابه چاپ بنر

در حوزه چاپ بنر، محصولات دیگری هم در کنار چاپ بنر برای مشتریان قابل ارائه است که از نظر ظاهر تقریبا شبیه بنرهستند اما در موارد دیگری، با مزیت های متفاوتی، مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه به معرفی اجمالی این محصولات می پردازیم.

چاپ فلکس، مناسب برای تابلو

جنس پارچه فلکس بسیار شبیه بنر است. با این تفاوت که چاپ فلکس را در تابلوهایی که بالای درب مغازه ها، ادارات و شرکت ها است استفاده می کنند.

تفاوت چاپ بنر و فلکس در چیست؟

چاپ فلکس از مقاومت و کیفیت بسیار بالاتری از چاپ بنر برخوردار است. از این رو اگر به دنبال یک چاپ با کیفیت و با مقاومت خیلی بالا هستید می توانید چاپ فلکس را سفارش دهید. از روی دیگر در چاپ فلکس امکان رد شدن نور از پشت پارچه هم وجود دارد.در نتیجه برای تابلوهایی که از مهتابی برای نور خود استفاده می کنند، چاپ فلکس زده می شود. و مهم تر از همه ماندگاری رنگ در چاپ بنر در زیر آفتاب، حداکثر 6 ماه است در حالیکه در چاپ فلکس، رنگ ها می تواند حداقل 24 ماه ماندگاری در زیر نور آفتاب را داشته باشند.

چاپ استیکر (وینیل)

اگر به دنبال پارچه یا جنسی هستید که در پشت خود چسب داشته باشد و بتوانید به راحتی آن را بر روی دیوار، شیشه، سنگ و … بچسبانید، پیشنهاد ما به شما چاپ استیکر است. چاپ استیکر در تبریز چاپ در دو مدل شیری و شیشه ای قابلت چاپ دارد.

چاپ مش

چاپ مش هم، همان خاصیت چاپ استیکر را دارد با این تفاوت که پوششی است که به صورت نیمه شفاف می باشد و دارای روزنه های منظم دایره ای بوده که سبک جذاب و مورد توجهی را ایجاد کرده است.

چاپ سولیت

اگر به دنبال چاپ یک جنس خاص مات برای تبلیغات خود هستید، چاپ سولیت می تواند انتخاب اول شما باشد. کیفیت بر روی این محصول بی نظیر است، از این رو جنس پارچه سولیت بر روی سازه ای همچون رول آپ می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

چاپ رول آپ، با جنس سولیت تحویل بگیرید

یکی از بهترین سازه های موجود برای ایستاده نگه داشتن یک بنر تبلیغاتی، رول آپ است. پارچه استفاده شده در رول آپ از جنس سولیت است. از این رو کیفیت بسیار بالایی را بعد از تحویل رول آپ خود مشاهده خواهید کرد.

چاپ پلات، کوتد لمینت مات و براق

چاپ پلات بر روی کاغذ کوتد اتفاق می افتد، بالاترین کیفیت چاپ روی کاغذ در ابعاد بزرگ با دستگاه پلات اتفاق می افتد. از رو این اگر طراحی شما دارای جزئیات بسیار ریز است و در فضای داخلی قرار است استفاده شود، پیشنهاد می کنیم به سراغ چاپ پلات با کاغذ کوتد بروید. از روی دیگر بعد از چاپ بر روی کاغذ کوتد، امکان لمینت کردن مات و براق هم، برای بالا رفتن مقاومت کاغذ وجود خواهد داشت.

سفارش چاپ آنلاین بنر، در کمترین زمان محصول خود را دریافت کنید

تبریز چاپ با بهره گیری از یک تیم تخصصی و استفاده از دستگاه های اختصاصی تمام تلاش خود را برای ایجاد یک چاپ بنر با کیفیت در کمترین زمان خواهد کرد. از این رو پیشنهاد می کنیم سفارش چاپ بنر خود را با تبریز چاپ تجربه کنید.