چاپ مش قابلیت هایی نظیر استیکر دارد با این تفاوت که مش دارای سوراخ های ریزی و به حالت مشبک است. سوراخ دار بودن چاپ مش باعث قابلیت استفاده مناسب بخصوص در مکان هایی که نیاز به عبور نور دارد، را فراهم کرده است. علاوه بر این مش قابلیت دید از یک طرف را برای محیط فراهم می نماید که استیکر چنین قابلیتی را ندارد. انتخاب مرکزی معتبر در زمینه چاپ مش و استیکر بسیار مهم است. آذین هنر چاپ مش و استیکر را با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه می کند.

چاپ مش چیست؟

چاپ مش چیست: چاپ مش ابزاری تبلیغاتی است که در تبلیغات جمعی کاربرد فراوان دارد. جنس این نوع چاپ همانند استیکر، پی وی سی است، در حالی که سوراخ های موجود بر روی متریال باعث عبور نور از مش شده است. مش ها را می توان در انواع مختلف و سایزهای متفاوت، برای کاربری های متنوع استفاده کرد. چاپ مش می تواند بصورت پشت چسبدار یا به صورت معمولی مورد استفاده قرار داد. مش نوع چسبدار بیشتر در پشت شیشه ها و مکان هایی که نیاز به حفظ نور محیط دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت چاپ مش چقدر است؟

قیمت چاپ مش در مقایسه با چاپ استیکر تفاوت چندانی ندارد ولی کاربرد چاپ مش متمایز از چاپ استیکر است. گاهی نیاز به نصب تبلیغات بر روی شیشه است، اگر از استیکر بر روی شیشه استفاده شود حتما جلوی تابیدن نور به داخل مکان را می گیرد و بنابراین این امر باعث تاریک شدن مکان می شود. ولی چاپ مش با داشتن سوراخ از تابیدن نور به داخل مکان جلوگیری نمی کند و بنابراین می توان با مش هم قابلیت روشنایی محیط را حفظ کرد و هم از کاربری تبلیغات مش استفاده کرد. مش و استیکر ابزارهای مهمی در تبلیغات محسوب شده و از آنجایی که برای تعداد زیاد مخاطبان مورد استفاده می شوند، ابزار تبلیغات عام به حساب می آید. نکته بارز در مورد مش آن است که مش دید از یک طرف را دارد، یعنی این که می توان دید از داخل به بیرون محیط و یا آن که دید از خارج محیط به داخل را با استفاده از این نوع چاپ ایجاد نمود. در تعیین قیمت نهایی چاپ مش، سایز چاپی یکی از عوامل مهم محسوب می شود.

چاپ مش شیشه چگونه است؟

چاپ مش کاربرد فراوان برای قرارگیری بر روی شیشه را دارد. با چاپ مش شیشه دید از یک طرف حفظ می شود، این در حالی است که استیکر قابلیت دید را از دو طرف حذف می کند. برای نمونه فرض نمایید یک آژانس مسافرتی می خواهد مخاطبان از بیرون به داخل آژانس دید داشته باشند و یا آن که در یک فروشگاه دید از داخل به بیرون فروشگاه را می خواهند حفظ نمایند، در این مواقع چاپ مش شیشه بسیار مناسب می باشد، زیرا دید از یک طرف در مش حفظ می شود. نصب مش بر روی شیشه ساده بوده و سوراخدار بودن آن به نصب کمک کرده و باعث می شود چاپ بدون حباب و با کیفیت بالا روی شیشه قرار گیرد. اگر بخواهیم از روش دیگر برای نمایش تبلیغات روی شیشه استفاده کنیم، هیچ گاه کارایی همانند مش به جهت حفظ نور و دید از دو طرف بدست نمی آید. هیچ نوع ابزار چاپی دیگر نمی تواند همانند مش تبلیغاتی کارایی مناسب را روی شیشه فراهم نماید.

قیمت مش شیشه ارزان

قیمت مش شیشه مناسب بوده و دارای کاربری و استفاده فراوان است. علاوه بر روی شیشه مغازه ها، می توان از مش بر روی شیشه اتوبوس ها و خودروها و با کاربری تبلیغاتی و اطلاع رسانی فراوان استفاده کرد. نصب مش براحتی و بسهولت انجام شده و می توان از آن در هر مکانی استفاده کرد. ماندگاری بالای تبلیغات به روش مش، سبب مقرون به صرفه تر شدن تبلیغات به این روش شده است. مش و چاپ مربوط به آن محدودیت ابعادی نداشته و متقاضیان می توانند بنا به مورد نظر خود اقدام به سفارش مش در ابعاد مختلف نمایند. شما کاربری مناسب از مش را بر روی شیشه سوپر مارکت ها، فروشگاه ها، داروخانه ها و آژانس های مسافرتی را می توانید ملاحظه نمایید.

موارد کاربردی استفاده مش چیست؟

گسترش تبلیغات با مش و استفاده از این ابزار تبلیغاتی بسیار توسعه یافته است. با توجه به ویژگی ممتاز مش که حفظ نور محیط را امکان پذیر ساخته است، می توان از مش در موارد زیر استفاده کرد:

 • استفاده از مش روی شیشه داروخانه ها و فراهم کردن دید از یک طرف برای آن
 • شیشه آژانس های مسافری، رستوران ها و …
 • کاربرد مش بر روی شیشه مغازه ها، فروشگاه ها و مراکز تجاری
 • استفاده از مش روی استند های تبلیغاتی
 • استفاده در ایستگاه های اتوبوس، شیشه ماشین ها و … از دیگر موارد کاربردی استفاده مش است.

اگر بخاهیم از امتیازات مش در مقایسه با استیکر نام ببریم، می توان به قابلیت نصب آسان تر آن اشاره نمود. دلیل نصب آسان تر مش وجود سوراخ های ریزی است که از ایجاد حباب ها در هنگام نصب جلوگیری می کند. عملیات نصب و برداشتن مش از روی شیشه به سهولت انجام می شود. برای برداشتن کافی است با ایجاد فشار در گوشه های سطح چاپی عملیات جداسازی را انجام داد. استفاده از سشوار نیز می تواند کمک نماید.

مزایا و امتیازات چاپ مش به شرح زیر هستند:

 • حفظ روشنایی محیط در کنار کاربرد تبلیغاتی
 • نصب آسان تر مش در مقایسه با استیکر و سایر انواع چاپی
 • برخورداری دید از یک طرف امتیاز ویژه مش محسوب می شود.
 • جنس مخصوص مش و قابلیت شست و شو و حفظ تمیزی آن
 • مقاومت مش در برابر عوامل محیطی نظیر آب و نور و … و ماندگاری طولانی مدت تبلیغ
 • مناسب بودن مش از لحاظ قیمت

چاپ مش روی شیشه در تبریز

گروه آذین هنر توانای چاپ مش در انواع نوع و طرح های مختلف در سریع ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ممکن را دارد. استفاده از فناوری ها و تجهیزات چاپی مدرن در این حوزه سبب زیبایی و کیفیت چاپ در این مرکز چاپی را افزایش داده است. قیمت مناسب جهت چاپ مش روی شیشه در این مرکز چاپی بسیار مناسب است و نمونه چاپ مش برای عرضه به مخاطبان فراهم شده است.